اخبار اخبار

«بازگشت

آغاز به کار سامانه مجازی کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت با حضور اهالی فرهنگ

میعاد صادقی با اعلام این خبرگفت:   فردا؛ یکشنبه دوم آذرماه سامانه دیجیتال سازی کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت با ارائه اطلاعات بیش از 7000 عنوان کتاب تخصصی حوزه ایثارو شهادت آغاز به کار می کند.

معاون پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید افزود:  سایت كتابخانه تخصصي ايثار و شهادت با هدف ارائه خدمات آنلاین و مرجع به پژوهشگران و علاقمندان آغاز به کار می کند.

وی افزود: دیجیتال سازی کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت به عنوان فاز اول طرح های نو آورانه توسعه شبکه های مجازی ایثار و شهادت در بنیاد شهید و امور ایثارگران در فضای مجازی فعال  می شود که تا کنون بیش از  7000 عنوان کتاب ثبت شده در سیستم وارد شده و امکان مشاهد  و مطالعه آنلاین یکصد عنوان اثر از سایر ناشرین ، یکصدکتاب و بیش از 300  جلد از نشریات شاهد میسر شده است.

معاون پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطر نشان کرد: با شروع فعالیت وب سایت کتابخانه تخصصی برنامه هایی از جمله؛ عضویت و مطالعه آنلاین، رزرو کتب برای امانت، سفارش و معرفی کتاب به کتابخانه، ارسال مدارک بصورت اینترنتی فراهم می گردد.

گفتنی است: مراسم رونمایی از دیجیتال سازی کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت، یکشنبه؛ دوم آذرماه در محل کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت با حضور مدیران ارشد بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی فعالان فرهنگ و رسانه برگزار می شود.

انتهای پیام /

نظر
لینک مطلب :